Ekspert: Rannamaja naised on kõik suure tõenäosusega rasedad

Rannamaja võtteplatsi külastanud sõltumatu eksperdi sõnul sai eeldatav kollektiivne lapseootele jäämine võimalikuks just tänu mikrospermale. “Me kõik teame, mis asi on mikroplastik ja et see ümbriteb meid kõikjal, kuid mikrosperma ees sulgeme miskipärast silmad.”

Keegi polnud kaitstud
Mõõtmistulemused näitasid, et Rannamajast leitud mikrosperma oli tavalisest kiirem (12mm/min) ning varitses oma ohvreid kõikvõimalikes kohtades. “Toolid, linad, madratsid, prillaud… ühesõnaga kõik kohad, kus ohver lesib või istub.”

Kuidas mikrosperma tekib?
Eksperdi sõnul on mikrosperma inimtekkeline ja osa evolutsioonist. “Viimase 50 aasta jooksul on 97,82% maailmas toodetavast seemnevedelikust leidnud oma kuulsusetu lõpu ebasanitaarsetes kanalisatsioonitorudes ja veepuhastusjaamades. Kvantvõnkumise tulemusel on sõna liikvele läinud ning vannitoas vabaks lastud seemnerakud on magamistubadesse tagasi ronima hakanud. Ma tooksin siinkohal isegi paralleeli puugiliigiga Hyalomma marginatumiaga, mis on tänaseks päevaks kanda kinnitanud nii Rootsis kui Soomes. Hyalomma puuk suudab jälitada oma ovrit ca 10 minutit. Sama teeb ka mikrosperma.

Kes on laste isa?
Eksperdi sõnul selgitab selle välja DNA analüüs. “Desoksüribonukleiinhappe analüüsid tuleks teha kõikidele võtteplatsil viibinutele. #MeToo kampaania on näidanud, et kaamera ees seksinud inimesed rasestuvad pigem kaamera taga. Seega ei tohiks kahe silma vahele jätta ühtegi heli-, valgus- ja kaamerameest, produtsentidest ja toimetajatest rääkimata.

Kommenteeri

avatar
  Subscribe  
Teavita mind