Intriigikoguga on lõpp! Alustab LAPPES LIVE!

2018. Aasta esimestel päevadel sai stardi tagasihoidlik YouTube’i kahemehe-show TUMU, mis arenes vähem kui poole aastaga edasi nii armastatuks kui ka vihatud telesaateks Eesti vaadatuima telekanali Kanal 2-e eetris. Teravate ja humoorikate teemadega “Intriigikogu” saavutas ka 2018. aasta telehooaja avanädalal teletopis 110 000 vaatajaga auväärse 10. koha ja oli sellega Kanal 2-e hooaja avanädala vaadatuim saade. Tänaseks on aga selgunud, et “Intriigikogu” lõpetab tegevuse.

Sotsiaalmeedias liiguvad jutud, justkui oleksid Valge ja Taba Intriigikogu tegemise lõpetanud ja tülli pööranud seetõttu, et saatejuht Valge olla väga agressiivselt surunud peale vaid ühe kaliibriga teemasid, mis puudutavad staarnümfomaan Brigitte Susanne Hunti. «Minule teadaolevalt on Intriigikogul veel avaldamata lausa 10 saatelõiku Hundist,» vihjab TUMU.EE portaalile anonüümseks jääda sooviv Eesti suunamudija.

Siim Taba

Naljahambana tuntud Siim Taba summutab kõik kuulujutud. «Meil Sannuga on kõik OK, kuigi jah – BSH osas on meil mõningaid erimeelsusi. Samas tahaksin juhtida tähelepanu sellele, et me alustame hoopis täiesti uue projektiga juba sel reedel, 13. septembril kell 20:00.»

Lisainfo ja detailide jagamisega jääb Taba napisõnaliseks, kuid kinnitab, et huumorit saab. «Kuulge, kui stuudiosse saabub Eesti Drunk Q&A-de kroonimata printsess Enni Britta ja Vatla härrastemaja direktor Luik, siis läheb asi ikka väga lappesse!»

Ela uuele LIVE saatele kaasa TUMU.EE veebilehel või TUMU youtube’i kontol. 

ÜRITUS: LAPPES LIVE
MILLAL: 13.09, KELL 20:00
KÜLALISED: ENNI BRITTA & LUIK
SAATEJUHID: SANDER VALGE & SIIM TABA

Kommenteeri

avatar
  Subscribe  
Teavita mind