Kõlakad vastasidki tõele? Lappes LIVE avab uue hooaja just nende külalistega!

Käesolev aasta on olnud üpris segane. Alles see oli, kui uus aastanumber sai hoo sisse ja Lappes LIVE´i tegijaid meenutasid helge sõnaga möödunud hooaega. Kogu toimunut analüüsides oli vähemalt üks asi kindlasti selge – uuele aastale minnakse vastu veel vingemalt. Paraku olid universumil siiski teised plaanid, ta saatis planeedile maa viiruse nimega Covid-19. Õige pea oli täielik lockdown ja inimesed istusid kodudes lõksus. Riik kehtestas karmid piirangud ja seetõttu tuli ka kogu LAPPES LIVE´i kevadhooajale üks mahlane kriips peale tõmmata. 

Aga nagu ütleb rahvatarkus, üks suletud uks avab hoopis järgmise. “Peab tunnistama, et see ütlus peabki paika. Koroonapaanika oli meile Tabaga pigem positiivne laks, pidime mugavusstsoonist väljuma ja lähenema asjadele hoopis teise nurga alt. Mõtlesime, et võtame paariks kuuks aja maha ja valmistume milleski suuremaks”, sõnab LAPPES LIVE üks eestvedajatest Sander Valge. 

Uus hooaeg toob päris mitmeid muudatusi. “Sel hooajal oleme välja vahetanud eelmise ühiskasutuses oleva stuudiopinna uue ja palju värskema ruumi vastu. Uus stuudio on ehitatud ja planeeritudki täpselt selle projekti jaoks, mis tähendab seda, meil on võimalik teoorias kasvõi iga päev striimida.” ütleb Siim Taba. 

Uue hingamisega LAPPES LIVE toob endaga kaasa palju huumorit, lõbusaid ja piinlike mänge, tüngakõnesid ning loomulikult väga värvikad külalised. 

Selle hooaja esimene LAPPES LIVE toimub juba tuleval reedel, 18. septembril algusega 20:00. Avaepisoodis tuleb külla inimene, kes teab Rannamaja hingeelust rohkem, kui isegi osalejad ise. Loomulikult on selleks legendaarne Andrei Zevakin. Zevakini kõrval võtab sisse Eesti Tik-Toki superstaar Reispass, kes on tuntud kui lapsemure foorumi hääletoruna. 

Kommenteeri

avatar
  Subscribe  
Teavita mind